BAKS XIV edycja
Już po raz 14. Akademicki Klub Taekwondo Udar ma zaszczyt zaprosić studentki trójmiejskich uczelni na Bezpłatny Adaptacyjny Kurs Samoobrony!
 
baks 2016 plakat small
 

Chcesz dowiedzieć się co robić w sytuacjach zagrożenia?
Nie wiesz jak minimalizować ryzyko ataku czy kradzieży?
Chcesz poznać proste i skuteczne wzorce zachowań, które mogą pomóc Tobie i Twoim znajomym w obronie przed potencjalnym agresorem?
Chcesz dowiedzieć się jak wykorzystać swoje atuty podczas ataku?

Jeśli na choć jedno z powyższych pytań odpowiedziałaś twierdząco lub masz inne pytania dotyczące szeroko pojętej samoobrony - BAKS jest kursem właśnie dla Ciebie!

Zajęcia będą odbywać się w dwa weekendy:
26-27 listopada oraz 3-4 grudnia
w godzinach 11:00-13:00
w sali judo Centrum Sportu Akademickiego PG.

Kształt i sposób prowadzenia zajęć przez lata ewoluował i był udoskonalany przez naszych prowadzących, tak by jak najskuteczniej dotrzeć do uczestniczek kursu. Podczas szkolenia, skupiamy się na prostych, skutecznych i niewymagających wielu lat treningów zachowaniach i technikach unikania oraz odpierania ataku. Duży nacisk kładziemy na praktyczne przećwiczenie omawianych mechanizmów - w końcu nic tak nie rozwija jak praktyka :)

Udział w kursie jest oczywiście bezpłatny, ale w związku z ograniczoną liczbą miejsc (około 40), prosimy o zapisanie się w formularzu:
https://goo.gl/forms/SVlA3QsQk3qZiumi1

Decyduje kolejność zgłoszeń!

Podczas szkolenia obowiązuje wygodny strój sportowy, na sali ćwiczymy bez obuwa.

Po zakończeniu szkolenia uczestniczki kursu otrzymają pamiątkowe certyfikaty oraz 50% zniżki na pierwszy miesiąc treningów w naszym klubie.